دوره 5، شماره 2 - ( 4-1396 )                   جلد 5 شماره 2 صفحات 42-48 | برگشت به فهرست نسخه ها


XML English Abstract Print


Download citation:
BibTeX | RIS | EndNote | Medlars | ProCite | Reference Manager | RefWorks
Send citation to:

Saffar M J, Rahmatpour Rokni G, Raeasian M. Pediatric Viral Exanthema: A Review Article. J. Pediatr. Rev. 2017; 5 (2) :42-48
URL: http://jpr.mazums.ac.ir/article-1-146-fa.html
Pediatric Viral Exanthema: A Review Article. Journal of Pediatrics Review. 1396; 5 (2) :42-48

URL: http://jpr.mazums.ac.ir/article-1-146-fa.html


چکیده:   (3510 مشاهده)
متن کامل [PDF 3138 kb]   (6351 دریافت)    
نوع مطالعه: Narrative Review |
دریافت: 1395/8/4 | پذیرش: 1395/12/23 | انتشار: 1396/1/26

ارسال نظر درباره این مقاله : نام کاربری یا پست الکترونیک شما:
CAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به Journal of Pediatrics Review می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 CC BY-NC 4.0 | Journal of Pediatrics Review

Designed & Developed by : Yektaweb